astrologist.co.il

תחזית אסטרולוגית - כיצד חוזים את היום?
כבר לפני 3,500 שנים האמינו הבבלים כי ניתן לחזות את מאורעות העתיד על ידי ניתוח תנועות גרמי השמים.
גם כיום, אסטרולוגיה מהווה כלי שרבים משתמשים בו לחיזוי העתיד, אפילו על-בסיס יום יומי

 אסטרולוגיה מייחסת לגורמים שונים בשמים – השמש, הכוכבים, מערכות כוכבים ועוד – השפעה על מאורעות המתרחשים בחייו של האדם. משכך, אסטרולוג מביט על תנועות ותמורות במיקומי הכוכבים, המרחק שלהם זה מזה והמסלול בו הם עתידים לנוע, ומספק תחזית אסטרולוגית בדבר מאורעות שעתידים לבוא ("הורוסקופ").

הגורמים השונים בשמים נעים כמובן בצורה מתמדת, ולכן בכל רגע תמונת השמיים משתנה. מסיבה זו, תחזית אסטרולוגית שניתנת ביום אחד עשויה לא להיות מדויקת ביום שלמחרת.


כך לדוגמא, אסטרולוגיה רואה קשר בין השמש לתוכנות אישיות מוחצנות באדם – ושינוי במצב השמש עשוי ללמד על התפתחויות באותן תכונות. מנגד, הירח מסמל את עולמו הפנימי של כל אדם – וגם מצב הירח המשתנה מיום ליום עשוי להוביל לשינויים פנימיים. גם לשאר כוכבי הלכת ולמאפיינים שונים בשמים משמעות ביחס לכל אדם.
 
כל מזל אסטרולוגי מושפע באופן שונה מהתנהגותם של גרמי השמים. מסיבה זו אסטרולוגיה עוסקת לרוב בקביעת תחזית כללית בהתאם לתאריך הלידה, המשותפת לכל האנשים שנולדו באותו מזל. תחזית אסטרולוגית אישית מתמקדת באופן מפורט יותר במאפיינים אסטרולוגיים המשפיעים על אדם ספציפי, בהתאם לתאריך הלידה שלו ולמצב השמיים בכל רגע נתון.
 

כיצד נוצרת תחזית יומית

אסטרולוגיה יכולה לספק תחזיות למספר פרקי זמן. אסטרולוג יכול לבחון את מצב השמים ברגע נתון ולנתח את המסלול של הכוכבים, וכך לספק תחזית שנתית, חודשית או שבועית. בנוסף, ניתן לערוך מדי יום תחזית אסטרולוגית לאותו יום, שמתבססת על ניתוח עדכני של מצב השמים.

תחזית אסטרולוגית שכזו יכולה להיות כללית – כלומר, תחזית יומית לכל מי שנולד במזל מסוים. אולם, התחזית יכולה להיות מדויקת יותר, ולבחון את ההשפעה של גרמי השמים בהתאם לתאריך הלידה של מבקש התחזית – וכל אסטרולוג יגיד לכם שתחזית זו היא המדויקת ביותר.

 
מה ניתן למצוא בתחזית יומית

תחזית יומית, מטבע הדברים, מתעדכנת מדי יום. מסיבה זו, לרוב היא תהיה מצומצמת ותמציתית יותר מתחזית שבועית או שנתית, ותכלול מספר שורות ספורות. לרוב תחולק התחזית לשלושה נושאים אשר אסטרולוגיה עוסקת בהם – בריאות, זוגיות ופרנסה.

במקרים אחרים מתייחסת התחזית לרבדים שונים – המישור הפנימי (שמחה, דיכאון, הרהורים וכדומה), מישור היחסים עם בני אדם (הסביבה מקבלת אתכם, בעיות בזוגיות) ומישור ההגשמה העצמית (הצלחה בעבודה, מזל בעסקים, כישלון וכדומה).
 
פעמים רבות תכלול תחזית אסטרולוגית יומית המלצות לפעולה או הימנעות מפעולה. זאת מכיוון שיש מצבים בהם תמונת השמיים מלמדת כי פעולה מסוימת עשויה להיכשל או להצליח. כך לדוגמא, מפת השמיים יכולה ללמד כי התקופה הנוכחית – ואפילו היום הספציפי – אינם מתאימים לשינויים קיצוניים. מסיבה זו, יהיה עדיף להימנע ממעבר דירה, מעבר עבודה או החלפת בני זוג (לדוגמא) ביום שכזה.

 
למרות כל זה חשוב לזכור,  שאסטרולוגיה היא עיסוק הנתון לפרשנות.
פעמים רבות היתרון הגדול בתחזית אסטרולוגית היא הצגת כלי שמאפשר להרהר על החיים ולנתח אותם תוך שימת לב לפרטים שונים בהתרחשויות או בתוכניות לעתיד
22/08/2011    astrologist.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר astrologist.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2021 astrologist.co.il כל הזכויות שמורות
אתר אסטרולוגים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום האסטרולוגיה
מחפשים אסטרולוגים? מלאו את הטופס וקבלו פניות
אנחנו עובדים עם אסטרולוגים מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!