astrologist.co.il

נומרולוגיה - איך מספרים עוזרים לנו להבין את המציאות


אם חשבתם שמספרים מופיעים רק בחשבונות או נועדו רק כדי לסדר את עמודי הספרים, אזי באו נומרוולוגים ולימדו אותנו שבאמצעות מספרים אפשר לגלות על אופי האדם ואף לחזות את עתידו. במאמר זה נסביר מעט על נומרולוגיה וכיצד היא יכולה להשפיע על חיינו.

יהיה זה מיותר לציין שבמשך כל ההיסטוריה אנשים נמשכו לצורות שונות של חשיבה, חשיבה מיסטית, אשר נועדה לעזור להם להכיר את עצמם טוב יותר ולהקל עליהם לקבל החלטות. הן בעולם הדת, רבנים ואנשי דת אחרים משתמשים לא אחת בגימטריה, נומרולוגיה ודרכים אחרות כדי לפרש ולפסוק, והן בעולם החילוני, לא מעט אנשים משתמשים בדרכים אלו, דוגמא טובה היא אנשים שמשנים את שמם מאחר ושמם המקורי איננו מבטא דבר חיובי מבחינה נומרוולוגית....

מהי נומרולוגיה?

נומרולוגיה היא למעשה תורת המספרים,  (נומר בלטינית זה מספר, לוגיה זו תורה).  לפי תורה זו, ישנה חשיבות עצומה לתאריך לידה ולשם שנורמולוגיהל האדם מבחינת המספרים שהם מכילים. מספרים אלו יכולים לספר על תכונותיו, שאיפותיו, כישוריו, צרכיו ועוד.

מפה נומרולוגית נעשית באמצעות קריאת המספרים, ובחינתם לפי המשמעות שניתנה להם באמצעות המרתם לאותיות. למשל, האותיות א, י, ק מהוות את המספר 1, ב, כ, ר את המספר 2 וכן הלאה עד 9 אותו מבטאות האותיות ט וצ.

לאחר שמבצעים את ההמרה יוצרים מילים שמבטאות פירושים שונים, כמו כן בוחנים את הכוח וההשפעה של המספרים (נורמלוגים מאמינים שלכל מספר יש כוח והשפעה), וכן יוצרים את המפה הנומרוולוגית.

המפה מתבססת על תאריך הלידה ושמו הפרטי+משפחתי של הלקוח. במקרים שונים ישתמשו גם בתאריכי לידה ושמות של אחרים, למשל, כאשר יש מי שבוחר את שמו של התינוק החדש באופן נומרוולוגי, יש מי שמבקש לבדוק האם מערכת היחסים בה הוא נמצא תחזיק מעמד, באמצעות שיטה זו.

נומרוולוגיה קבלית

נומרולוגיה קבלית איננה שונה במהותה מנומרוולוגיה רגילה, היא רואה במספרים מושג בעל כוח רוחני שמחבר בין אלוהים ומעשיו לבין האדם. נומרוולוגים קבליסטים, מבססים ייעוץ נומרולוגי שהם נותנים על ספרי קבלה שונים. כך המספרים שנמצאים בשמו של האדם או בתאריך הלידה שלו, זוכים לפרשנות קבליסטית מתוך ספרים אלו. באמצעות פרשנות ופירושים אלו, הם מייעצים ללקוחות שלהם כיצד לנהוג.

ההיסטוריה של נומרוולוגיה

השימוש במספרים כאמצעי לחיזוי החל עוד בתקופת מצרים הקדומה. עם השנים אמצעי זה התפתח ובימיו של פיתגורס נוסף על ידו נדבך נוסף של משמעות למספרים. כך שכל מספר עומד בפני עצמו, הוא בעל משמעות וסמליות ואיננו קשור למספר שבא אחריו.

כיצד עושים מפה נומרולוגית?

כפי שציינו משתמשים הן בתאריך הלידה, הן בשם הפרטי והן בשם המשפחה. לבסוף עושים גם חיבור של המספרים בכל אחד מהנתונים, כדי למצוא את המספרים המזהים, על פיהם נפרש את התכונות, ונחזה את העתיד.22/11/2010    astrologist.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר astrologist.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2021 astrologist.co.il כל הזכויות שמורות
אתר אסטרולוגים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום האסטרולוגיה
מחפשים נומרולוג? מלאו את הטופס וקבלו פניות
אנחנו עובדים עם אסטרולוגים מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!