astrologist.co.il

קריאה בקפה - לשתות את הקפה ולגלות את העתיד


קריאה בקפה


סיימתם לשתות קפה? עכשיו אתם יכולים לקרוא בה אוו לקחת אותה לקוראת בקפה שתקרא לכם את העתיד
מזמן למדנו שכוס קפה היא הרבה יותר מכוס קפה. הצוענים במאות הקדומות לימדו אותנו, שכוס קפה יכולה גם להיות דרך טובה לחזות את העתיד. יש מי שיראה בכך דרך קצת מוזרה לחזות מה יקרה לנו בחיים, אך אם אנשים מאמינים בזה, הרי שזה כנראה גורם להם להרגיש בטוחים.


קריאה בקפה שייכת לתחום המיסטי שאיננו קשור לעולם הקבלה או התורה. למעשה מדובר בגישה שרבנים מתנגדים לה מאחר ומקורה אצל הצוענים ואצל עמי אפריקה השונים.
ליהודים לא היתה נגיעה לאמונה זו, למרות שאנו רואים השתרשות שלה במהלך השנים גם בקרב יהודים במקומות שונים. כיום אגב, השיטה מוכרת לא רק באפריקה (או בישראל) אלא בכל העולם, הסיבות לכך היא הפצת התורה ברחבי העולם, והתיישבות של המאמינים בה במקומות שונים בעולם.


כיצד קוראים בקפה

קריאה בקפה מתבצעת בדרך הבאה: תחילה מכינים קפה (יש להכין כוס קפה על פינג'אן, מחכים שהוא ירתח ומוסיפים לו סוכר"), אותו שותה המטופל. לאחר מכן הופכים את הכוס ומסובבים אותה (3 או 7 פעמים נגד כיון השעון), מחכים שכל הנוזלים יינזלו ממנה. ואז מרימים. הקורא בקפה (מכונה גם מתקשר), מביט על החומר שנשפך, והוא יכול לראות בו עצמים, אותיות ודמויות שונות. כל אחד מהם מבטא נקודה מסוימת מהעבר או מהעתיד.

הסמלים והסימנים השונים יבטאו דברים מסוימים, הן בהתאם לצורתם והן בהתאם למיקומם. כל מקום יכול לבטא עבר או עתיד. קרעקעית הספל מסמלת את הדברים העצובים שהתרחשו או עומדים להתרחש, שפת הספל מסמלת את הדברים המשמחים שהתרחשו או עומדים להתרחש.מה חשוב לדעת על קריאה נוכנה

אומנם קריאה בקפה איננה מדע מדויק, אך על מנת שהמפגש יצליח והמתקשר או קוראת בקפה יגיעו למסקנות מוחלטות ונכונות, עליהם לעשות את סדר הפעילות בצורה נכונה. להכין את הקםה, למזוג את הקפה נכון, לשפוך ולסובב, וכמובן לקרוא נכון את הסמלים השונים, את מיקומם ולפרשם.

בטרם מתחיל הטיפול על
קוראת בקפה להזהיר את המטופל, שלא מדובר בחיזוי וודאי, ושכן הקריאה בקפה יכולה לספר על העבר ולחזות עתיד קרוב, אך לא עתיד שיתרחש בעוד עשורים רבים...


מה חשוב לדעת כאשר הולכים אל קוראים בקפה

לא פעם אנו רואים, בעיקר בסרטים, פרודיות שונות על קוראים בקפה. קוראות בקפה שמתלחששות בזמן העבודה, מניפות ידיים בצורה תיארטלית ועוד. אומנם זה נחמד בתור משחק והצגה, אך אין בין זה לבין
קריאה בקפה שום דבר. לעיתים קרובות נגלה שדווקא קוראות בקפה שאינן עסוקות בתיאטרליות דרמטית שכזו, הן הרבה יותר ישרות ומקצועיות. דבר נוסף שחשוב לזכור, כדי לקבל את מה שמספר לנו הקפה, יש להאמין בזה, וזה לא מעט בהתחשב  שלא מדובר במדע מדויק.
 

 22/11/2010    astrologist.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר astrologist.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2022 astrologist.co.il כל הזכויות שמורות
אתר אסטרולוגים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום האסטרולוגיה
רוצים לעבור קריאה בקפה? מלאו את הטופס וקבלו הצעות
אנחנו עובדים עם אסטרולוגים מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!