astrologist.co.il

קריאה בכף היד- לגלות את קו החיים על כף היד



לא משנה אם היד שלכם מחוספסת מעבודה או חלקה ומטופחת, קוראים בכף היד כבר ימצאו את הדרך לגלות לכם  כיצד העתיד שלכם נראה מבעדה


קריאה בכף יד הייתה מקובלת מאוד בתרבויות רבות, והאזכורים הראשונים הידועים לנו לגבי הפרקטיקה הזו מגיעים עד לתרבות יוון העתיקה. בשורות הבאות ננסה להציג בפניכם כמה מושגים כללים לגבי קריאה בכף יד, אופן פעילותם של קוראים בכף יד והקווים המנחים אותם (תרתי משמע), ועוד.

חשוב לזכור עם זאת כי מדובר בכל מקרה על אומנות ובשום פנים ואופן לא על מדע מדוייק, ולכן התוצאות תלויות במיוחד במיומנותם האישים של קוראים בכף יד, הבנתם הפסיכולוגית, ועוד.

קריאה בכף היד
ימיני או שמאלי, זה באמת משנה?

זו אחת השאלות הנפוצות ביותר לגבי קריאה בכף יד, והתשובה מפתיעה ואפילו מאכזבת חלק נכבד מן הלקוחות. על פי אמות המידה של הכירולוגיה (ראה להלן) הקלאסית, לא קיים הכרח לבחור יד מסויימת, ולמעשה ניתן לבצע קריאה אפילו בכף הרגל.

עם זאת, מרביתם של קוראים בכף יד מעדיפים להשתמש ביד הדומיננטית של האדם (ימין לימנים ושמאל לשמאליים), מתוך אמונה כי היד הדומיננטית שבה גם נעשה מרבית השימוש מבטאת טוב יותר את הקשר בין הנפש לבין הצורה הפיזית-חיצונית של כף היד, קשר עליו מתבססת הגישה של קריאה בכף יד בכללותה.


כיצד בנויה כף היד 

בניגוד לאמונה הרווחת, הכירולוגיה לא מתמקדת אך ורק או אפילו בעיקר בקווים של כף היד, ולמעשה קריאה בכף יד מתחילה הרבה לפני הקווים. ההתייחסות הראשונית הינה לצבע, כאשר ממצאים שונים עלולים לרמז על מצבי חולי גופני שונים:

  • אדמומיות וחום בכף היד- יכולה להצביעה על מגוון פגיעות באיזון ההורמונאלי והנפשי, כמו יתר תריסיות (היפרתירואידיזם), בעיה במחזור הדם, מחלות גופניות ונפשיות שונות, ועוד.
  • חוורון וקור- יכולים להצביע על בעיות דם, בעיות במחזור הדם ובמערכת הלב וכלי הדם, וכן עלולות להצביע על מצבי מתח וחרדה
  • צהובה מאוד- יכולה להצביעה על פגיעה בכבד, פגיעה במערכת העיכול, בעיות עיכול ומעי, ועוד.

גם צורת כף היד, ובייחוד העובי והמימדים שלה, מלמדים לא מעט בגישה הכירולוגית

  • כף יד רכה או כף יד רפה מאוד- מצביעה על תכונות אופי כמו הססנות, עצלות, חוסר החלטיות, נטיה למיקור חוץ וקושי בקבלת החלטות בחיי היום יום.
  • כף יד מסוקסת- עלולה להצביע על נטיות רוחניות ויצרניות, אך גם על אופי פיזי ודומיננטי.
  • כף יד עבה- מצביעה על חושניות, נטיה להעמסה רגשית ועוד.

אז מהי בעצם כירולוגיה?

כירולוגיה, או שמה הלועזי של קריאה בכף יד, מתבססת על הנקודות שהבאנו לעיל וכן על מאפיינים נוספים (אורך האצבעות, צורתן, הזווית שלהן, צורת וצבע הציפורניים, וכמובן הקווים הנוצרים בקפלי העור שעל היד) כחלון למצבו הפיזי והנפשי של הנבדק.

קוראים בכף יד מאמינים כי בחינה מדוקדקת של "נזר הבריאה", הידיים האנושיות, שזוכות ליצוג המוחי הגדול ביותר מכל האיברים בגוף, יכולה לעזור לא רק באבחון מצבים שונים אלא גם בטיפול בחסמים פיזיים ונפשיים כאחד.





18/04/2011    astrologist.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר astrologist.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2022 astrologist.co.il כל הזכויות שמורות
אתר אסטרולוגים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום האסטרולוגיה
רוצים לעבור קריאה בכף יד? מלאו את הטופס וקבלו הצעות
אנחנו עובדים עם אסטרולוגים מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!