astrologist.co.il

התאמת מזלות - מתאימים מזל, מתאימים זוגיות
"לכל סיר יש מכסה" כך אומר הפתגם. ואנחנו הולכים שבי אחריו ומחפשים בכל המרץ, בקבלה, אצל רבנים וגם באסטרולוגיה
 


איך מבצעים התאמת מזלות?
 

למען האמת, אין מזל שלא יכול כלל להתאים למזל אחר, אך ההתאמה היחסית מושפעת מהמפה האסטרולוגית של כל אחד מהמזלות.
 
לבדיקת התאמה משתמשים במפת הלידה השלמה של כל אחד מבני הזוג. כאשר המזל מייצג קבוצת כוכבים אשר מולם עמדה השמש בשעה של הלידה. בכל יום עוברת השמש מעלה אחת במזל מולו היא עומדת, ולאחר 30 מעלות תעבור למזל הבא, זאת מכיוון שהמזלות מסתדרים בתקופת זמן של חודש לכל מזל.
 
מיקום השמש לעומת המזל תרכיב 5% ממפת הלידה בלבד. אך אלה 5% מהותיים מכיוון שהם מסמלים את השקפת העולם של האדם, רצונותיו, סגנון החיים שיבחר ומשאלות לבו.

מערכת השמש קושרת בין קוסמולוגיה לנפש, ויש המגדירים אותה תוכנת מחשב קוסמית, ולכן, כשמבצעים התאמת מזלות יש לייחס חשיבות למעלה הספציפית של השמש בכל יום נתון, ולא להתייחס רק למזל הכללי.
 

איך בודקים התאמת זוגיות?התאמת מזלות

התאמת מזלות שואלת שאלה פשוטה והיא – האם יתאימו השקפות העולם של שני בני המזל?

לטובת הבדיקה נעזרים ביסודות של כל מזל. המזלות מחולקים לארבעה יסודות המשייכים אותם לקבוצה עם אופי אחיד. היסודות הם: אש, אדמה, אויר ומים, ומחולקים לפי המזלות בצורה הבאה:

  • מזלות האש הם: טלה, אריה וקשת.
  • מזלות האדמה הם: גדי, שור ובתולה.
  • מזלות האויר הם: מאזניים, דלי ותאומים.
  • מזלות המים הם: סרטן, עקרב ודגים.

לכל שני יסודות יכול להיות קשר הרמוני או קשר דיסהרמוני. לדוגמא, האש המלובה על ידי האויר תהיה בהרמוניה עם האויר, האדמה הזקוקה למים תהיה בהרמוניה עם המים.

העובדה ששני מזלות נמצאים בדיסהרמוניה לא בהכרח מעידה על חיבור בעייתי, כמו הפתגם "הפכים נמשכים", לפעמים דווקא הדיסהרמוניה תיצור משיכה חזקה, עניין ותנועה. ולהפך, ההרמוניה יכולה להביא לשקט שיהפוך עם הזמן לפסיביות וחוסר התפתחות.


עד כמה ניתן להסתמך על אסטרולוגיה בביצוע התאמה זוגית?

 
הגישה האסטרולוגית גרמה להרמות גבה רבות במהלך השנים, הגישה הדטרמיניסטית של האסטרולוגיה, הרואה בעולמנו מושפע ישירות ממפות הכוכבים, שהמחזוריות בהן מכניסה את עולמנו לנתון בידי הגורל, היא גישה הרואה בבחירה החופשית מוגבלת.
 
אך לדעת אסטרולוגים תמיד ישנה בחירה בין טוב לרע, כמו דברי חז"ל "הכל צפוי והרשות נתונה" (פרקי אבות) או כמו שאמר הפילוסוף היווני הרקליטוס "גורל הוא אופי".
 

האסטרולוגיה לא מתכוונת לפסול מראש התאמה זוגית בין שני בני אדם, אלא מנסה לצפות את הדינמיקה הזוגית של השניים על פי המפה האסטרולוגית של כל אחד.
בכל מקרה, גם חלק גדול מהאסטרולוגים עצמם לא ימליצו לכם לוותר מראש על זוגיות רק בגלל שההתאמה הזוגית נראית מעט בעייתית
01/06/2011    astrologist.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר astrologist.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2022 astrologist.co.il כל הזכויות שמורות
אתר אסטרולוגים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום האסטרולוגיה
רוצים לדעת אם אתם מתאימים? תשאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם
אנחנו עובדים עם אסטרולוגים מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!