astrologist.co.il

נומרולוגיה קבלית - לכל אדם יש שם ולכל שם יש משמעות
למרות שמרבית הזרמים היהודיים מתייחסים לנומרולוגיה כאל פסבדו-מדע, זרם הקבלה פיתח לעצמו שיטה של נומרולוגיה קבלית שמשלבת בין שני הזרמים
 

נומרולוגיה קבלית היא שיטה המשתמשת בשלושה דברים ויוצרת מהם מפה שעוזרת לדעת דרים על חייו של האדם. שלושת הדברים הללו הם המספרים שבשמו של אותו בן אדם, שם האם של הנבדק ותאריך הלידה.
 

רקע על נומרולוגיה

נומרולוגיה קבלית מיועדת כדי לעזור לאנשים המחפשים ייעוד, לקבל הכוונה שתעזור להם לגלות מהו ייעודם על ידי חוכמת הקבלה.

בדרך כלל יגיעו לייעוץ שכזה אנשים שיתלבטו בין עזרתו של רב, מגדת עתידות, מתקשר וכדומה. גם הנומרולוגיה הקבלית היא שיטה לקריאת עתידו של האדם ויכולה לייעץ לו ולכוון אותו ללכת במסלול המתאים לו, כמו גם לדעת פרטים על חייו ועל עברו.

הנומרולוגיה הקבלית מתמקדת יותר בעזרה למי שמרגיש תקיעות מסוימת באחד מהתחומים בחייו. אדם שלא מוצא את עצמו ומרגיש שהוא לא מוצא תשובות מספקות ולכן אינו ממשיך הלאה בדרכו. תקיעות היא בעיה נפוצה בעולם שבו אנו חיים, במיוחד בגלל תחושה של רבים מאיתנו שזהו עולם חומרי שלא ממלא את צרכינו הרוחניים.
 
הרעיון העומד מאחורי נומרולוגיה קבלית הוא שכל אחד מבני האדם הוא בעל גורל כתוב מראש וניתן לגילוי על ידי ניתוח דברים מסוימים, במקרה זה – שמו, תאריך לידתו ופרטים נוספים. המספרים שניתנו לנו, כך אומרת תורה זו, הם בעלי משמעות רבה שמצביעה על האופי שלנו, תכונותינו, הבחירות שסביר שעשינו ועוד.
 

משמעות שם האדם

שמו של האדם הוא אחד הדברים המרכזיים לפי התורה של נומרולוגיה קבלית, וגם הדבר היחיד הניתן לשינוי.

השם של האדם משמעו הכינוי שבו מכנים אותו, כך שהשם שנכתב בתעודת הזהות משפיע פחות מהשם שהאדם נקרא בו בחיי היומיום, אך במידה ואדם נתקל בקשיים בחיי היומיום, למציאת זוגיות ואהבה, בעיות פרנסה, בעיות משפחתיות ובעיות בחיי הקריירה שלו, פעמים רבות ימליצו לו נומרולוגים לשנות את שמו, הן בתעודת הזהות והן להרגיל את הסובבים אותו לכנות אותו בשם החדש. לעיתים תוספת של שם נוסף היא מספקת.
 
לעיתים יוסיפו אות לשם, במקום לשנות את השם כולו. אדם שנתקל בקשיים ימליצו לו להוסיף אותיות שיש להם פוטנציאל להביא מזל – אלה הן אותיות אהו"י שעשויות לפתוח לאותו האדם את המזל.
 

בחירת שם לתינוק על פי נומרולוגיה קבלית

הנה כמה טיפים לבחירת שם לתינוק על פי הנומרולוגיה הקבלית:

  • תמיד כדאי שבבחירת השם יהיו שותפים גם האם וגם האב.
  • השם הראשון שיעלה לכם בראש הוא כנראה השם שאמור הילד לקבל, כלומר השם שניתן לו משמיים.
  • האות הראשונה בשמו של הילד היא האות המשמעותית ובעלת האנרגיה החזקה ביותר, היא האות שבראש השם ולכן חשוב לבחור אותה כראוי.
  • בכל שם כדאי שיהו אותיות אהו"י, שכמו שאמרנו – מביאות מזל.
  • תמיד כדאי שיהיה שם עם לפחות 3 אותיות.
 
על פי נומרולוגיה קבלית אין לקרוא לתינוק בשמות לועזיים, אלא רק בשמות עבריים. בנוסף, אין לקרוא לתינוק בשמות מוזרים או בשמו של אדם שנפטר
11/07/2011    astrologist.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר astrologist.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2021 astrologist.co.il כל הזכויות שמורות
אתר אסטרולוגים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום האסטרולוגיה
מחפשים נומרולוג? מלאו את הטופס וקבלו פניות
אנחנו עובדים עם אסטרולוגים מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!