astrologist.co.il

לימודי אסטרולוגיה – כל המידע החיוני באתר אחד

לימודי אסטרולוגיה – כל המידע החיוני באתר אחד אם הנכם מחפשים עיסוק ייחודי ואחר אזי לימודי אסטרולוגיה הינם מהמרתקים הקיימים ועוסקים בחיזוי העתיד באמצעות מפת כוכבים של האדם   מאות מיליוני אנשים ברחבי העולם מאמינים במדע האסטרולוגיה כך שאין כל ספק כי בוגרי הלימודים ימצאו תעסוקה בתחום שהינו מרתק, מעניין ומעבר לכל שונה מתחומים רגילים אחרים...


אפליקציות אסטרולוגיה –לא צריך יותר את עיתון סופה"ש.

אפליקציות אסטרולוגיה –לא צריך יותר את עיתון סופה"ש. אם נהגתם מידי יום לבדוק בעיתונים את מדור האסטרולוגיה הגיע הזמן לקבל את כל המידע ואפילו יותר בלחיצת כפתור ובמגוון אפליקציות   אני זוכר שבזמנו נהגתי מיד לפתוח את מדור האסטרולוגיה במוסף "7 ימים" ולהתעדכן אודות השבוע הקרב. כיום כאשר לרבים מאיתנו יש סמארטפונים שונים, ניתן להנות..


קריאה בקלפים - כל מה שקלפי טארוט יגלו לכם

קריאה בקלפים - כל מה שקלפי טארוט יגלו לכם קלפי הטארוט עזרו מאות שנים לתרבויות ברחבי העולם להגיע להחלטות נכונות בחייהם והם יכולים לעזור גם לכם   קלפי טארוט קיימים עוד מתקופת אמצע המאה ה-15 ושימשו תרבויות רבות ואנשים שונים במהלך חייהם וגם היום קריאה בקלפיםוקריאה בקלפי טארוט אינה זרה ויכולה להועיל למי שמרגיש כי הוא זקוק לכיוון בחייו..


תחזית אסטרולוגית ל-2012 - כל מה שצפוי לנו בשנה החדשה

2012 התחילה ולנו רק נותר לחזות מה יקרה בה. אתם תוכלו לבדוק אם צדקנו או לא... כמו רבים אחרים, גם אני מוצא את עצמי מיד מחפש מדורי אסטרולוגיה בעיתון הבוקר כדי לקרוא כיצד ייראה היום שלי ומה הכי נכון יהיה לעשות. במאמר זה נציג תחזית אסטרולוגית לכל 12 המזלות לשנת 2012 בכדי שתדעו מה..


מפה אסטרולוגית - על מזלות האדמה והאוויר

במאמר הקודם סקרנו את מזלות האש והמים, עכשיו הגיע הזמן לקבוצה השניה של המזלות- האדמה והאויר. אז מה אומרים המזלות האלו ולמי הם מתאימים? כל המידע על מזלות האדמה והאויר במאמר הבא   אז אחרי שהבנו אילו מזלות מתאימים למזלות המים והאש, עכשיו נתמקד במזלות האדמה והאויר ונלמד איך הם באהבה,..


מפה אסטרולוגית - על מזלות האש והמים

גם מי שלא מבין באסטרולוגיה, יודע שתאומים הם בעלי פיצול אישיות, סרטנים הם רגישים, הבתולות חובבות סדר וניקיון והעקרבים מתוסבכים. אלו הן, לפחות, הסטיגמות הנפוצות לגבי המזלות. אז מה האמת? מורה נבוכים למזלות השונים לפניכם ובחלק הראשון נתמקד במזלות האש והמים   לכל אדם יש את המזל שלו,..


אסטרולוגיה, טארוט ועץ החיים - ספר אסטרולוגיה אחר

הספר "אסטרולוגיה, טארוט ועץ החיים" של המחברת רות אהרוני, נועד ללמד את הקוראים שלו למשוך שפע לחייהם באמצעות השימוש באסטרו-טארות ועץ הספירות. "אסטרולוגיה, טארוט ועץ החיים" שיצא לאור בשנת 2009 בהוצאת עליית הגג ומשכל, קצר שבחים רבים מיד לאחר יציאתו, ומבקרים רבים הגדירו אותו כספר..


תחזית אסטרולוגית - כיצד חוזים את היום?

כבר לפני 3,500 שנים האמינו הבבלים כי ניתן לחזות את מאורעות העתיד על ידי ניתוח תנועות גרמי השמים. גם כיום, אסטרולוגיה מהווה כלי שרבים משתמשים בו לחיזוי העתיד, אפילו על-בסיס יום יומי   אסטרולוגיה מייחסת לגורמים שונים בשמים – השמש, הכוכבים, מערכות כוכבים ועוד – השפעה על..


נומרולוגיה קבלית - לכל אדם יש שם ולכל שם יש משמעות

למרות שמרבית הזרמים היהודיים מתייחסים לנומרולוגיה כאל פסבדו-מדע, זרם הקבלה פיתח לעצמו שיטה של נומרולוגיה קבלית שמשלבת בין שני הזרמים   נומרולוגיה קבלית היא שיטה המשתמשת בשלושה דברים ויוצרת מהם מפה שעוזרת לדעת דרים על חייו של האדם. שלושת הדברים הללו הם המספרים שבשמו של אותו בן..


התאמת מזלות - מתאימים מזל, מתאימים זוגיות

התאמת מזלות - מתאימים מזל, מתאימים זוגיות "לכל סיר יש מכסה" כך אומר הפתגם. ואנחנו הולכים שבי אחריו ומחפשים בכל המרץ, בקבלה, אצל רבנים וגם באסטרולוגיה   איך מבצעים התאמת מזלות?   למען האמת, אין מזל שלא יכול כלל להתאים למזל אחר, אך ההתאמה היחסית מושפעת מהמפה האסטרולוגית של כל אחד מהמזלות.   לבדיקת..


קריאה בכף היד- לגלות את קו החיים על כף היד

קריאה בכף היד-  לגלות את קו החיים על כף היד לא משנה אם היד שלכם מחוספסת מעבודה או חלקה ומטופחת, קוראים בכף היד כבר ימצאו את הדרך לגלות לכם  כיצד העתיד שלכם נראה מבעדה קריאה בכף יד הייתה מקובלת מאוד בתרבויות רבות, והאזכורים הראשונים הידועים לנו לגבי הפרקטיקה הזו מגיעים עד לתרבות יוון העתיקה. בשורות הבאות ננסה להציג בפניכם כמה..


בואו להכיר את ליאורה חן - אסטרולוגית אישית

ליאורה, הפכה להיות אסטרולוגית אחרי שפרשה מהמשטרה. היום היא מעניקה ייעוץ אישי על פי מפת הלידה שלהם מתי החלטת להיות אסטרולוגית ומדוע? החלטתי להיות אסטרולוגית מקצועית מאז שפרשתי מהמשטרה (2007) והתפנתי לעסוק באסטרולוגיה, תחום שאני נמשכתי אליו מאז גיל העשרה. במשך השנים עברתי לימודי אסטרולוגיה..


בואו להכיר את גבריאלה מיטלמן - אסטרולוגית פיננסית

  "גבריאלה מיטלמן משלבת בעבודתה אסטרולוגיה ובורסה. איך זה הולך ביחד? בעזרת אסטרולוגיה פיננסית תחום, התחום בו גבריאלה מתמחה" מתי החלטת להיות אסטרולוגית ומדוע?  בשבילי זאת היתה שליחות, ולא החלטה. תמיד "ידעתי" שיש משהו מעבר למה שאנחנו ראוים... ואז..


קריאה בקפה - לשתות את הקפה ולגלות את העתיד

קריאה בקפה - לשתות את הקפה ולגלות את העתיד סיימתם לשתות קפה? עכשיו אתם יכולים לקרוא בה אוו לקחת אותה לקוראת בקפה שתקרא לכם את העתיד מזמן למדנו שכוס קפה היא הרבה יותר מכוס קפה. הצוענים במאות הקדומות לימדו אותנו, שכוס קפה יכולה גם להיות דרך טובה לחזות את העתיד. יש מי שיראה בכך דרך קצת מוזרה לחזות מה יקרה לנו בחיים,..


קריאה בקלפים - איך קוראים נכון בקלפים

קריאה בקלפים - איך קוראים נכון בקלפים קריאה בקלפים משמשת מימי קדם שיטה לגילוי העתיד, עכשיו רק נותר לגלות אילו קלפים קיבלנו בחיים בלא מעט סרטים מוצגות לא פעם סצינות בהן נראות הדמויות יושבות אצל קוראי קלפים ומבקשות לגלות מה צופן להן העתיד. באותן סצינות, אותם קוראים בקלפים (בדרך כלל הן קוראות בקלפים), מבקשות..


נומרולוגיה - איך מספרים עוזרים לנו להבין את המציאות

נומרולוגיה - איך מספרים עוזרים לנו להבין את המציאות אם חשבתם שמספרים מופיעים רק בחשבונות או נועדו רק כדי לסדר את עמודי הספרים, אזי באו נומרוולוגים ולימדו אותנו שבאמצעות מספרים אפשר לגלות על אופי האדם ואף לחזות את עתידו. במאמר זה נסביר מעט על נומרולוגיה וכיצד היא יכולה להשפיע על חיינו. יהיה זה מיותר לציין שבמשך כל ההיסטוריה אנשים נמשכו לצורות שונות..


אסטרולוגיה - החומרים מהם בנוי המזל

אסטרולוגיה - החומרים מהם בנוי המזל אומרים שאנשים חייבים להאמין במשהו, משהו שיחזק אותם, משהו שידחוף אותם, משהו שיעודד אותם. חלקנו מאמינים באלוהים, חלקנו מאמינים רק בעצמנו, יש מי שמאמין במזלות או יותר נכון באסטרולוגיה. כך היה מאז ומתמיד ונדמה שלעולם יהיה. האמונה של בני האדם באסטרולוגיה מושכת אלפי אנשים לשמש כמין מורי דרך בתחום,..


Copyright © 2022 astrologist.co.il כל הזכויות שמורות
אתר אסטרולוגים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום האסטרולוגיה
מחפשים אסטרולוגים? מלאו את הטופס וקבלו פניות
אנחנו עובדים עם אסטרולוגים מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!